2 tickets voor een luxe boottocht over de Amsterdamse grachten (weekend)!

Een prachtige rondvaart door de Amsterdamse grachten. Leer meer over de geschiedenis van de stad en bekijk de mooiste monumenten! Geniet van de zon, grachten en het uitzicht tijdens een 1 uur durende boottocht!

Bijgewerkt op: 14-04-2024 06:25