2 tickets voor Jopen Bier Cruise door Haarlem!

Stap aan boord van de Haarlemse grachtenrondvaart en ontdek de betoverende smaken van Jopen Bier! Leer alles over het brouwproces van deze uitzonderlijke bieren, terwijl je geniet van de prachtige historische stad Haarlem vanaf het water!

Bijgewerkt op: 13-04-2024 16:25